«Донбас» здобув вольову перемогу над «Кременчуком» в четвертому матчі фінальної серії

2:5 – Алексанян-Петрович (Грицько, Чернишенко) – 53:37,

Воротарі:Власенко (Петленко, 37:12) – Дяченко.

Донецький «Донбас»впритул наблизився до чемпіонського титулу в УХЛ, вигравши четвертий матч фінальної серії у «Кременчука»з рахунком 5:2.

У першому періоді гра пройшла в закритому манері, але «Кременчук» міг відкривати рахунок вже на самому початку зустрічі при грі в більшості. До останньої хвилини першої двадцатминутки рахунок тримався рівним, але перед самою перервою господарі заробили більшість, яке реалізував Антон Бойків.

У другому періоді «Донбас» перевернув гру з ніг на голову. Вже в перші п'ять хвилин паритет на табло був відновлений – Ілля Коренчук оформив у ворота господарів гол у більшості. Минуло ще п'ять хвилин – і «Донбас» вперше у матчі вийшов вперед. Денис Мостовий закинув при грі в рівних складах. В останній відрізок другого періоду «Донбас» відзначився ще двічі – голи на свій рахунок записали Віталій Лялькаі Микита Коваленко.

Фактично, розгром у другому періоді визначив підсумкову перемогу «Донбасу» в цьому матчі, оскільки третя двадцятихвилинка завершилася внічию. Спочатку ще одну шайбу «Донбасу» на свій рахунок записав Іван Савченко, після чого остаточний результат матчу встановив Сергій Алексанян-Петрович.

«Донбас» виграв перший виїзний матч у цій серії і повертається на п'яту гру в Дружківку при рахунку в серії 3:1.

Нагадаємо, п'ятий матч фінальної серії плей-офф ВХЛ відбудеться в середу, 28 березня, в Дружківці. Початок – о 18:45.

Третя гра вирішального протистояння чемпіонату залишилася за «Кременчуком» з рахунком 4:3.Читайте також:

Категория: Хоккей