Директор Giro dItalia: «Результати Фрума не будуть анульовані, навіть якщо його дискваліфікують»


Опубликованно 15.05.2018 02:15

Директор Giro dItalia: «Результати Фрума не будуть анульовані, навіть якщо його дискваліфікують»

Мауро Веньи / Twitter @LimburgerSport

Директор гранд-туру Giro d'italiaМауро Веньирозповів про те, що результати Крістофера Фрумана гонці 2018 року не будуть анульовані, навіть якщо британець буде визнаний винним за допінгового справі 2017 року і отримає дискваліфікацію. Про це функціонер заявив в інтерв'ю The Guardian:

«Винесення рішення коштувало занадто багато часу. Перемога в Джиро не буде передаватися нікому. Ми ясно сказали UCI, що не погодимося з другої передачею титулу.

Якщо Фрум виграє і пізніше буде дискваліфікований, то відсторонення буде вважатися з дня оголошення санкцій, а не раніше.

Інакше як можна допускати гонщика на змагань, а потім говорити, що він не повинен був стартувати? Це було б неправильно щодо вболівальників, гонщика, організаторів.

Такі речі не повинні траплятися. Ми сподіваємося, що ця проблема нарешті буде вирішена».

Нагадаємо, що в цьому році Фрум вперше з 2010 року буде стартувати на Giro d'italia. В якості підготовки британець проїхав тижневу гонку Тур Альп.

У 2017 році під час Вуельти Кріс здав допінг-тест, у якому в два рази була перевищена доза сальбутамолу. Фрум заявив, що цей препарат він брав для лікування астми. На даний момент справу розглядає антидопінговий трибунал.Читайте також:Категория: Летние виды спорта