Стуй: «Я була націлена на норматив на чемпіонат світу»


Опубликованно 15.05.2018 02:15

Стуй: «Я була націлена на норматив на чемпіонат світу»

Христина Стуй кваліфікувалася на чемпіонат світу в приміщенні / Instagram

Українська спринтер Христина Стуйстала восьмою української легкоатлеткою, якій вдалося виконати норматив на чемпіонат світу в приміщенні в Бірмінгемі. Стуй виступила на змаганнях з бар'єрного і спринтерському бігу пам'яті Миколи Батрухата Бориса Юшка.

У фіналі вона показала результат 7,27 секунди і тим самим кваліфікувалася на змагання у Великобританії. Після фінішу Стуй припустила, що їй доведеться підтверджувати свій результат на інших змаганнях:

Чесно скажу, стан був не дуже, я до сих пір відходжу після хвороби і ще трохи відчуваю занепад сил. Але на фінал вдалося зібратися, відчувала це на старті. У нас був фальстарт і я вилетіла зі старту першої. Я відчула, що зараз стан класне, що я заряджена, зрозуміла, що можу показати результат.

#Щодо подальших планів, то планую підтверджувати норматив на Командному чемпіонаті України. Насправді, ще точно невідомо, чи є сьогоднішній старт у списку IAAF, і в будь-якому разі треба ще стартувати. На комерційні старти їхати не планую, у нас дуже короткий сезон. Вже незабаром після Начальницького і Чемпіонат України – з 9 до 11 лютого, тому просто не буде часу стартувати. Як кажуть, я вже спортсмен «вікової», мені треба берегти, зараз мені так часто стартувати дуже ризиковано.

Амбіції на чемпіонат світу, звичайно, є, ми так і планували цей сезон, я була так би мовити «зашоренна», націлена на норматив. Хоча ми розуміємо, що норматив 7,30 це слабкий результат для того, щоб потрапляти навіть у півфінал на Чемпіонаті світу. Але 7,27 вже зараз мені дають надію, що я ще зможу додавати і навіть пробувати тікати за особистим.

Я вже в принципі 2 роки травмована, в олімпійський рік я порвала задню, довго відновлювалася. В цьому році у мене сідничний нерв, з яким я взагалі борюся 10 років. Тому величезне спасибі моєму тренеру, Сергій Валерійович Басенко, що терпить всі мої травми і завжди підтримує.

У поточному сезоні Стуй вже здобула перемоги на командному чемпіонаті Києва і на «Різдвяних стартах».

Нагадаємо, Марина Килипко повторила рекорд України у стрибках із жердиною в приміщенні.

Done 7,27 і ми рухаємося далі #birminghamwaitme #sprint #trackandfield #мемориалбатрухаиюшка

Публікація від Kristina Stuy (@kristina_stuy) Січ 18, 2018 at 9:55 PST

Читайте також:Категория: Летние виды спорта