Путін закликав визнати випадки вживання допінгу російськими спортсменами


Опубликованно 17.05.2018 00:20

Путін закликав визнати випадки вживання допінгу російськими спортсменами

Президент Росії Володимир Путін закликав визнати випадки вживання допінгу російськими спортсменами. Про це він повідомив на зустрічі з довіреними особами, передає "Інтерфакс-Росія".

"По-перше, треба про це сказати прямо: ми дали для цього привід, ми самі в цьому винні. Все-таки випадки вживання допінгу були. Я хочу, щоб і ця аудиторія це знала, і вся країна знала", - сказав він.

У той же час Путін вважає, що випадки використання допінгу спортсменами дуже поширені у світі.

Крім того, президент Росії підкреслив необхідність продовження роботи з міжнародними спортивними організаціями.

"Чи потрібно нам працювати з міжнародними організаціями? Звичайно, потрібно. І ми будемо це робити", - сказав Путін.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) скоротив попередній список російських спортсменів, які можуть виступити на зимових Олімпійських іграх в південнокорейському Пхенчхані, з 500 до 389 осіб.

Спеціальна комісія Дениса Освальда, що розслідує випадки систематичного застосування допінгу в російському спорті, відкрила вже 46 справ проти росіян. Раніше МОК позбавив російських спортсменів 11 медалей Олімпіади в Сочі, в результаті чого Росія втратила лідерство в загальному заліку, опустившись на третє місце. Крім того, 5 грудня МОК усунув російську збірну від зимових Ігор 2018 року в Південній Кореї. Поїхати на Олімпіаду зможуть тільки не помічені у вживанні допінгу спортсмени, але лише під нейтральним прапором і без герба своєї країни на спортивній формі.Категория: Новости