Росія боротиметься за право проведення чемпіонату світу


Опубликованно 17.05.2018 01:10

Росія боротиметься за право проведення чемпіонату світу

Фото: IIHF

Росія подала заявку на проведення чемпіонату світу 2023 року. Про це заявив перший віце-президент Федерації хокею Росії Роман Ротенберг.

РФ вже приймала світову першість у 2000 році в Санкт-Петербурзі, в 2007 в Москві і підмосковних Митищах, а в 2016-му – в Москві і Санкт-Петербурзі.

В наступному році чемпіонат світу проведе Словаччина, в 2020-му турнір пройде в швейцарському Цюріху і Лозанні, в 2021-му – в Мінську і Ризі, а в 2022-му – у фінських Гельсінкі та Тампере.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2018-го року Росія не має права подавати заявки на проведення міжнародних турнірів, згідно з рішенням Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) все ще не відновлено в правах після допінгового скандалу, що й стало причиною заборони. Правда, під кодексу WADA не підписувалися UEFA і Євроліга, тому Росія зможе проводити турніри під їх егідою. Нововведення стосується тільки заявок на нові турніри, тоді як вже затверджені старти в РФ (такі як ЧС-2018 або Гран-прі Формули-1 в Сочі) не скасують.

При цьому Росія не зможе приймати міжнародні турніри тільки з 2021 року, якщо до цього РУСАДА не буде відновлено в правах.

Читайте також:Категория: Хоккей