Південне дербі України. «Дніпрянка» – «Реал». Матч № 2. Онлайн трансляція


Опубликованно 22.05.2018 03:25

Південне дербі України. «Дніпрянка» – «Реал». Матч № 2. Онлайн трансляція

Фото - real-handball.mk.ua/

7 квітня у Херсоні відбудеться вирішальний матч за потрапляння в топ-3 за підсумками першого етапу жіночої гандбольної Суперліги. «Дніпрянка» прийме миколаївський «Реал».Вболівальники в праві розраховувати на інтригуюче видовище, таке ж яким був матч команд, 6 квітня, завершився нічиєю 20:20.

Телеканал і сайт XSPORT в прямої трансляції покажуть матч «Дніпрянка» (Херсон) - «Реал» (Миколаїв) 7 квітня. Початок о 12.00

Перед останнім матчем «Дніпрянка» у турнірній таблиці посідає третє місце, а «Реал» відстає всього на одне очко і знаходиться на четвертій позиції. Саме результат матчу 7 квітня в Херсоні опеределят, кому з цих двох команд дістанеться остання путівка в топ-3. Нагадаємо, за регламентом чемпіонату за підсумками першої частини чемпіонату буде сформовано дві групи для другого етапу: тріо команд, що посіли 1-3 місця і друга група - команди, що посіли на першому етапі 4-6 місця.

Фаворита в протистоянні визначити складно. Раніше суперники зустрічалися в Миколаєві та обмінялися перемогами: у перший день «Реал» розгромив суперниць 28:28, але потім «Дніпрянка» взяла реванш 20:18.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта