Національна збірна України відігралася з 0:4, але все ж поступилася Угорщині по буллітам

Опубликованно 23.05.2018 02:45

Товариський матч (Будапешт, Угорщина):

Угорщина – Україна 5:4 Б. (1:0, 2:0, 1:4, 0:0, 1:0)

5:4 – Зарауэр – вирішальний буліт,

Воротарі: Вай – Гайдученко (Дьяченко, 48:37).

Національна збірна України здійснила справжній подвиг в своєму останньому контрольному матчі напередодні старту чемпіонату світу в Дивізіоні IB. В Будапешті, який готується прийняти чемпіонат світу в Дивізіоні ІА, українці зіграли з господарями місцевого льоду – командою Угорщини. Незважаючи на те, що наша команда за вісім з половиною хвилин до кінця третього періоду поступалася з рахунком 0:4, їй вдалося відігратися!

Початок камбека – це гол у більшості у виконанні Віктора Захарова– 1:4. Ну а справжнє божевілля почалося за дві з половиною хвилини до сирени, коли Микита Буценкозабив у меншості – 2:4, на табло завмерло час 57:22. За 25 секунд до кінця третього періоду українці, граючи з порожніми воротами, змогли скоротити відставання в рахунку до мінімуму – 3:4, відзначився Сергій Бабинець. Ще через 11 секунд, і знову знявши воротаря, збірна України шокувала угорців черговим голом Віталія Ляльки– 4:4!

Після безрезультатного овертайму доля матчу вирішилася в серії булітів, в якій угорці все-таки змогли прийти в себе і здобули цю неоднозначну перемогу.

Що стосується збірної України, то тепер наш тренерський штаб буде визначати фінальну заявку команди на чемпіонат світу в литовському Каунасі. До складу потраплять 20 польових гравців і 2 воротаря.

Перший матч у Литві команда Олександра Савицькогопроведе 22-го квітня, коли зіграє проти збірної Румунії.

Нагадаємо, що в першому контрольному поєдинку в Будапешті українці програли полякам.