Україна може прийняти чемпіонат Європи в найближчі п'ять років


Опубликованно 23.05.2018 03:55

Україна може прийняти чемпіонат Європи в найближчі п'ять років

Київський «Палац спорту» може прийняти чемпіонат Європи / ukrwrestling.com

Головний тренер чоловічої збірної України з вільної боротьби і віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Руслан Савлоховзаявив, що в найближчі п'ять років у Києві може пройти чемпіонат Європи або чемпіонат світу з боротьби.

Під час веб-конференції на XSPORT Савлохов повідомив, що кадетський чемпіонат Європи, який з 23 по 29 квітня пройде в київському «Палаці спорту», стане показником готовності України до проведення дорослого першості.

Крім цього, віце-президент АСБУ запевнив, що їх організація знаходиться в гарних відносинах як з європейської, так і світової федераціями боротьби. Єдиним питанням, яке потребує вирішення на шляху до проведення чемпіонату Європи або чемпіонату світу в Україні, є фінансовий. Втім Савлохов сподівається протягом п'яти років провести дорослий міжнародний турнір у Києві.

Зазначимо, що з 23 по 25 лютого в київському «Палаці спорту» відбудеться традиційний Київський Міжнародний турнір, у якому візьмуть участь близько 500 борців з більш ніж 30 країн. Дивіться трансляцію головних сутичок на телеканалі XSPORT та порталі XSPORT.ua.

Нагадаємо, три українських борчихи взяли медалі на рейтинговому турнірі у Швеції.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта