Литва розгромила Японію і близька до підвищення в класі, Румунія на останній хвилині програла Естонії

Опубликованно 24.05.2018 01:25

Естонці вирвали перемогу над румунами/Фото: IIHF

У середу в литовському Каунасі в рамках чемпіонату світу в Дивізіоні IB були зіграні три матчі 3-го туру. На початку ігрового дня свій черговий сумний історичний поєдинок провела збірна України, яка вперше поступилася команді Хорватії (2:4). Таким чином, хорвати набрали свої перші очки на турнірі.

Чемпіонат світу. Дивізіон ІВ (Каунас, Литва). 3-й тур:

Румунія –Естонія 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

0:1 – Эмбрих (Макров, Лахесалу) – 59:07,

Воротарі: Полк – Коитмаа.

Гра румунів з естонцями була дуже важлива для нас, так як боротьба за виживання в Дивізіоні IB, в разі перемоги збірної Румунії, могла істотно загостритися.

Як виявилося, побоювання багатьох вболівальників української команди не були безпідставними. Румунія дала бій Естонії і пропустила лише на останній хвилині третього періоду. Переможну естонську шайбу закинув Ріхо Эмбрих.

Воротарі:Фукуфудзи – Армаліс.

Зупинити Литву на домашньому для неї чемпіонаті, схоже, не зможе ніхто. Японці, яких бачили основними конкурентами литовців у боротьбі за підвищення у класі, програли очне протистояння начисто.

Вже до початку 4-ї хвилини зустрічі Литва забила двічі, а далі – пішло-поїхало. Підсумкові 6:1 з хет-триком Арнолдаса Босасапринесли литовцям розгромну перемогу.

У турнірній таблиці Литва йде на чистому першому місці, не втративши жодного очка. Всерйоз претендують на медалі турніру естонці. Україна після третього ігрового дня займає передостаннє місце. Румунії для того, щоб утриматися в Першому дивізіоні, потрібно зробити майже неможливе.