Фасіо: «Проти «Ліверпуля» ми билися всю гру»

Опубликованно 24.05.2018 11:20

Федеріко Фасіо (посередині) / Фото - прес-служба «Роми»

Захисник «Роми» Федеріко Фасіопісля поразки від «Ліверпуля» (2:5) зазначив, що у його команди було багато моментів у першому таймі, потрібно було продовжувати в тому ж дусі. Фасіо цитує Football Italia:

«Ми забили два голи на виїзді, а ще в першому таймі у нас було багато моментів. Потрібно продовжувати в такому ж дусі.

Ми футболісти, ми атлети, ми повинні битися до останньої секунди. Нічого ще не втрачено. Ми дуже багато працювали, щоб дійти до півфіналу. Постараємося вийти у фінал при підтримці наших уболівальників.

Ми билися всю гру. Це футбол, у другому матчі ми теж будемо битися. Давайте не забувати, як ми дійшли до цієї стадії».

Відзначимо, що півзахисник «Ліверпуля» Джеймс Мілнерпоставив рекорд Ліги чемпіонів.