Канада закинула шість шайб чехам і взяла бронзу Олімпійських ігор

Опубликованно 31.05.2018 11:05

Збірна Канади стала володарем бронзи в чоловічому олімпійському хокейному турнірі. У матчі за третє місце команда Уіллі Дежарденаобіграла команду Чехії.

У першому періоді команди закинули три шайби за 31 секунду. У канадців відзначилися Ендрю Эббеті Кріс Келлі, у чехів – Мартін Ружичка. Ближче до кінця двадцятихвилинки канадці збільшили перевагу до двох шайб зусиллями Дерека Роя.

Другий період пройшов без закинутих шайб, а от у третій двадцятихвилинці стався справжній голепад. Канадці весь час відривалися у рахунку, а чехи швидко скорочували, але наздогнати суперника так і не смоли. У чехів дублем відзначився Роман Червенка, у канадців до своїх шайб у першому періоді по голу додали Эббет і Келлі.

6:4 – Канада вперше з 1968 року стала володарем бронзи на Олімпійських іграх. Два попередніх розіграшу північноамериканська команда брала золото.

Воротарі: Францоуз - Пульон

Нагадаємо, у фіналі чоловічого олімпійського хокейного турніру зіграють збірні Олімпійських атлетів з Росіїта Німеччини.

У жіночому турнірі команда ОАР поступилася в матчі за бронзу Фінляндії, а чемпіонками вперше з 1998 року стали американки.Читайте також:

Категория: Хоккей