Коренчук: «Нам пощастило, що ми забили чотири голи після чотирьох моментів»

Опубликованно 02.06.2018 00:55

Ілля Коренчук / Прес-служба клубу «Донбас»

Нападник ХК «Донбас» Ілля Коренчукв коментарі прес-службі клубу зазначив, що ударний старт у матчі проти «Динамо» (9:2) – просто збіг обставин.

«Хороша гра була, реалізували свої моменти – та й суперник багато дозволяв. Добре, що забили багато голів, погано, що пропустили два. Те, що ми забили стільки в перші хвилини – просто збіг обставин. Нам пощастило, що ми забили чотири голи після чотирьох моментів, і гра вже була зроблена. У другому періоді трохи розслабилися після 0:5 у першому, тому була деяка незібраність, пропустили дві шайби.

Сьогодні (14 березня – прим.) тренер дав нам вихідний, але вже завтра ми відновимо тренування, щоб гідно підготуватися до фіналу, і неважливо хто там буде грати проти нас».

Нагадаємо, що «Донбас» став першим фіналістом плей-офф Української хокейної ліги, обігравши в трьох матчах харківське «Динамо».

Суперником донеччан у вирішальній серії стане «Кременчук», який у своєму півфіналі переміг «Білий Барс».

Перший поєдинок фіналу відбудеться 18 березня в Дружківці на арені «Альтаїр». Пряму трансляцію матчу можна буде подивитися на телеканалі сайті і XSPORT.