Німці в неймовірному матчі вирвали у Швеції путівку в 1/2 фіналу Олімпіади-2018

Опубликованно 04.06.2018 03:15

Фото – Getty Images

Збірна Німеччини у заключному матчі 1/4 фіналу олімпійського турніру в овертаймі переграла Швецію.

У першому періоді німці приголомшили своїх більш іменитих опонентів без відповіді двома шайбами. Закинули Ерхоффі Небельс. У другій двадцятихвилинці команди результативними діями не відрізнялися.

Третій період розпочався з обміну шайбами, після чого за справу взялися шведи, які протягом двох хвилин зрівняли рахунок.

Здавалося, збірна Німеччини зламалася і тепер підопічним Рікарда Гренборгане складе праці дотиснути номінальних гостей, однак все сталося з точністю до навпаки. На другій хвилині овертайму Раймерзробив шикарний індивідуальний прохід і приніс німцям путівку в наступний раунд.

Швеція – Німеччина3:4 ВІД (0:2, 0:0, 3:1, 0:1)

Воротарі:Фаст - Биркен

Нагадаємо, на Іграх-2002 у Солт-Лейк-Сіті Швеція при схожих передматчеві розклади в 1/4 фіналу поступилася Білорусі (3:4).

У півфіналі Німеччина гратиме проти Канади, яка впоралися з Фінляндією.

Цікаво, що в 1/2 фіналу змагань в Пхенчхані пробилася тільки одна збірна, яка потрапила в призи на Іграх-2014 (Канада). Читайте також:

Категория: Хоккей