Гендир «Донбасу»: «У найближчому майбутньому ми побачимо відмінних фігуристів»


Опубликованно 04.06.2018 05:45

Гендир «Донбасу»: «У найближчому майбутньому ми побачимо відмінних фігуристів»

Фото - ХК «Донбас»

Після офіційного закінчення спортивного року в ДЮСШ ХК «Донбас» генеральний директор донецького клубу Федір Іллєнкопідбив підсумки сезону-2017/18 в інтерв'ю клубній прес-службі.

«Наші фігуристи досягли певних результатів, хай і не таких гучних, як з хокею, але виїзд до Вінниці, наприклад, де ми виграли три повних комплекти нагород однозначно можна занести в актив. Непогано вийшло виступити і в чемпіонаті України – на декількох етапах наша фігуристка Ліза Апросененко займала друге місце.

Я впевнений, що це не межа, і вже в недалекому майбутньому ми побачимо відмінних фігуристів, які вийшли з спортивної школи ХК «Донбас». І, звичайно, кажучи про наших фігуристів, не можна не згадати про їх масових виступах – флешмобі, номер до дня матері та велика новорічна театральна постановка.

Найголовніше завдання – щоб діти росли і міцніли. Спортивної складової все не обмежується – у нас є фізкультурно-оздоровчі групи, в яких діти займаються хокеєм або фігурним катанням. Тому, так – золоті медалі в пріоритеті, але не потрібно забувати про те, для чого ми працюємо в цілому – для того, щоб у нас було здорове покоління.

Ми працюємо над тим, щоб у Маріуполі з'явилася льодова арена, що стало б великим плюсом для мешканців міста і околиць, чиї діти також змогли б займатися хокеєм та фігурним катанням. Це дозволило б охопити крім півночі, ще й південь Донецької області. І за це треба подякувати нашому президенту Борису Колеснікову, який багато робить для розвитку хокею».

Що стосується розвитку дитячого хокею, то дві команди ДЮСШ ХК «Донбас» в минулому сезоні стали чемпіонами України, після чого стримали незвичайне обіцянку.Читайте також:Категория: Зимние виды спорта