СКА зрівняв рахунок у серії з ЦСКА у фіналі Заходу

Опубликованно 05.06.2018 01:25

Фото - прес-служба ХК СКА

СКА зрівняв рахунок у фінальній серії Західної конференції проти ЦСКА, вигравши другий домашній матч. На відміну від першої зустрічі цих команд, гра вийшла малорезультативною в першу чергу з-за уважних дій пітерців в обороні, а також поганий реалізіції москвичами більшості.

Обидві шайби у цьому матчі сталися у другому періоді. У самому його початку Микита Гусєввідзначився після передачі Вадима Шипачева, а через 10 хвилин Ярно Коскирантаскористався поперечною передачею від Іллі Каблуковаі з близької відстані пробив Іллю Сорокіна. Арбітри довго переглядали цей момент на предмет шести гравців у пітерців на льоду, але в підсумку зарахували взяття воріт.

У третьому періоді ЦСКА активно грав в чужій зоні і намагався більше кидати по воротах, що провокувало велика кількість вилучень у пітерців, але ні одним із шансів підопічні Ігоря Нікітінане скористалися.

Серія переїжджає в Москву за рахунку 1:1, і СКА обов'язково потрібно вигравати хоча б один матч, щоб повернути перевагу свого льоду. Третя гра між армійськими колективами відбудеться 2 квітня в ЛДС ЦСКА. Початок - о 19:30.

КХЛ. Плей-офф. Фінал Західної конференції. Другий матч

СКА – ЦСКА 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) серія – 1:1

1:0 – Гусєв (Шипачьов) – 20:31,

2:0 – Коскиранта (Калінін, Підборів) – 30:09,

Воротарі:Коскінен – Сорокін

Нагадаємо, у фіналі Східної конференції «Ак Барс» повів у серії проти «Трактора».Читайте також:

Категория: Хоккей