Україна піднялася на третє місце, без поразок йдуть Угорщина і Японія

Опубликованно 12.06.2018 02:10

Збірна України в неділю вперше заспівала гімн на честь своєї перемоги/Всі фото: Андрій Басевич, IIHF

У неділю В київському Палаці спорту були зіграні матчі 2-го туру юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні IB. Найприємнішим подією дня для українських уболівальників став, природно, яскравий і емоційний камбек нашої збірної у грі з австрійцями.

У двох інших матчах дня румуни зіграли в догонялки з японцями, але все ж поступилися, а угорці всуху переграли італійців.

Чемпіонат світу (U-18). Дивізіон ІВ (Київ). 2-й тур:

Австрія –Україна 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)

У цьому матчіДмитро Даниленко закинув першу шайбу збірної України на домашньому для неї турнірі.

Дмитро Даниленко святкує перший гол збірної України на чемпіонаті

Також голами – причому відразу двома – відзначився і Гліб Кривошапкин, на рахунку якого і переможна шайба українців.

Гліб Кривошапкин приніс українцям перемогу

Наш голкіпер Артур Оганджанянза два матчі на турнірі відбив 70 кидків суперників – це кращий показник чемпіонату. Наступний самий відбиває воротар першості – це італієць Давіде Фадани, в його активі 59 сейвів.

Артур Оганджанян рятує ворота збірної України

Слід відзначити й лідера атак австрійців Бенджаміна Баумгартнера, з трьома передачами став на даний момент найкращим асистентом чемпіонату світу.

Бенджамін Баумгартнер

Японія – Румунія 5:3 (1:1, 3:2, 1:0)

Японці майже в два рази перекидали румун – 33-13, але хоч трохи розслабитися азіатська команда змогла тільки в середині третього періоду.

У стартовій 20-хвилинці Румунія кинув по воротах суперника лише двічі, але цей ігровий відрізок закінчився внічию 1:1. Румунська команда, граючи в меншості, навіть змогла відкрити рахунок.

У другому періоді японці двічі виходили вперед, але румуни обидва рази відігравалися – 3:3. Втім, на останню перерву японська команда все ж пішла маючи перевагу – 4:3.

Крапку в матчі була поставлена в середині третього періоду, коли японська команда закинула останню шайбу в цьому поєдинку.

Едуард Чясанеану

Помітною подією в грі японців з румунами став перший на чемпіонаті хет-трик, автором якого став румунський нападник і капітан своєї збірної Едуард Чясанеану. Він забивав у меншості більшості при грі в рівних складах. І саме цей хлопець – з трьома голами в активі – тепер є кращим снайпером турніру в Києві.

Угорщина – Італія 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Угорська команда другий день поспіль перемогла, не пропустивши жодної шайби. Слідом за Румунією збірна Угорщини розібралася і з Італією. Другий «сухар» в свій актив заніс угорський воротар Лайош Гончи.

Лайош Гончи

А нападник збірної Угорщини Марсель Ревеж (2+2), який відзначився у неділю одним асистом, разом з австрійцем Баумгартнером (1+3) очолює гонку бомбардирів турніру.

За підсумками двох ігрових днів у Києві, поки що без втрат йдуть дві збірні – все ще не яка пропустила Угорщина і Японія. З першою командою збірної України грати вже в наступному турі, а другий наші хокеїсти поступилися в своєму першому матчі на чемпіонаті.

Власне збірна України знаходиться на третьому місці, витіснивши з трійки лідерів переможеним Австрію.

Італія та Румунія, ігри з якими у «синьо-жовтих» ще попереду, поки не набирали очок і готуються до боротьби за виживання в Першому дивізіоні.

1. Угорщина 2 гри / 6 очок

2. Японія 2, 6

3. Україна 2, 3

4. Австрія 2, 3

5. Італія 2, 0

6. Румунія 2, 0

У понеділок на чемпіонаті світу в Києві запланований вихідний. Матчів не буде, а ось у вівторок у Палаці спорту знову відбудеться три поєдинки. Відкриють ігровий день життєво важливою для себе грою італійці і румуни. Потім в очному протистоянні зійдуться австрійці і японці, ну а в заключному матчі 3-го туру українці спробують нарешті розпечатати ворота збірної Угорщини і створити ще одну міні-сенсацію турніру.

13:00 Румунія – Італія

16:30 Австрія – Японія

20:00 Угорщина –Україна