Медведенко: «У збірній все добре в передній лінії, але потрібно підстрахуватися на першому номері»


Опубликованно 12.06.2018 02:35

Медведенко: «У збірній все добре в передній лінії, але потрібно підстрахуватися на першому номері»

Станіслав Медведенко на матчі збірної / NemeshPhoto

Знаменитий український баскетболіст, дворазовий чемпіон НБА у складі «Лейкерс» Станіслав Медведенков інтерв'ю програмі ProBasketоцінив потенціал українських «збірників», а також виділив тих, хто в майбутньому можемо опинитися в найсильнішій лізі світу.

«Шанси українців опинитися в НБА? Може бути, у Кравцова є варіанти, але я не думаю, що вони готові. Час вже пішло. Кравцов виступав в НБА. На жаль, він не зміг там закріпитися. Мені здається у нього навіть таких амбіцій немає.

У Артема Пустового може бути дуже велике майбутнє. Якщо він буде тренуватися, у нього буде шанс заграти в НБА. У нього є всі дані і талант, щоб грати в кращій лізі світу.

Михайлюк в збірній? Природно, він буде помічником. Якщо в нашу команду приїдуть Михайлюк, Лэнь і Боломбой... Ще потрібно підстрахуватися на першому номері, потрібно робити якісь рухи. Тоді у нас вийде сильна збірна, яка буде претендувати на вихід в плей-офф.

У збірної України спостерігається рідкісна тенденція - є конкуренція на багатьох позиціях. Я хочу сказати, що у нас є Кирило Фесенко. Не можна про нього забувати. При такій конкуренції, коли є Кравцов, Пустовий і якщо ще додадуться Лэнь і Боломбой, то у нас вимальовується дуже симпатична лінія великих гравців. Так що тут все добре. У нас традиційно з задньою лінією є якісь проблеми. На рівні Швеції та Латвії вистачило Гладиря, Джетера, Мишулы, вони можуть грати».

Нагадаємо, напередодні матчів проти Латвії і Швеції ексклюзивне інтерв'ю XSPORT дав розігруючий збірної України Пух Джетер.

Читайте також:Категория: Баскетбол