Беленюк: «Давали 200 тисяч, але буду відчувати себе шматком гівна, якщо поїду виступати за іншу країну»


Опубликованно 13.06.2018 01:20

Беленюк: «Давали 200 тисяч, але буду відчувати себе шматком гівна, якщо поїду виступати за іншу країну»

Жан Беленюк

Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо Жан Беленюкв рамках веб-конференції XSPORTзізнався, що досить часто отримує пропозиції про перехід в інші збірні.

«Мене запросили в одну європейську країну і запропонували 200 тисяч доларів за перехід у їхню збірну. Тобто я переходжу, отримую ці гроші, отримую європейський паспорт і зарплату 5000 доларів на місяць. І пропонують такі умови не тільки мені, а багатьом українським спортсменам. Купа пропозицій у мене було – куди не приїду, скрізь пропонують. У Китай звали, навіть у Крим запрошували і давали 5000 доларів.

Але я вірю в майбутнє України вірю в цю країну. Я ось недавно прогулявся на Хрещатику, до мене дуже багато людей підходять фотографуються, дякують, бажають удачі. Адже Я буду відчувати себе шматком гівна, якщо розвернуся і поїду, підвівши людей, які за мене щиро вболівають і кажуть щирі слова. Це для мене вкрай важливо не зраджувати почуття людей, друзів і близьких».

Нагадаємо, раніше тренер збірної України пояснив, чому Жан Беленюк не зміг виступити на чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в російському Каспійську.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта