Головко: «Не будемо грати у відкритий футбол з Англією»


Опубликованно 13.06.2018 01:25

Головко: «Не будемо грати у відкритий футбол з Англією»

Олександр Головко / Фото - ФФУ

Головний тренер молодіжної збірної України (U-21) Олександр Головков ефірі каналу Футбол 1 розповів про останні приготування команди до відбірного матчу Євро-2019 проти Англії, назвавши імена травмованих гравців, а також поділившись трохи секретом тактики на поєдинок.

«Розмова була сьогодні про готовність Ігоря Кирюханцева. Ігор Борячук скаржиться на бічну зв'язку. Прихворів Чеберко. Думаю, ці хлопці навряд чи нам допоможуть.

В цілому команда у хорошому стані. Тренування провели на хороших емоціях, без особливих проблем, на хорошому стадіоні. На грі буде достатня кількість глядачів, думаю, що футбол вийде цікавий. Команда готова до гри. Ми подивилися гру Англії зі збірною Румунії, побачили якості англійських гравців і тактичні прийоми, які вони використовують.

Спробуємо нівелювати їх перевага. Хлопці нічого не бояться, і ми налаштовуємо їх на те, що Англія - це суперник, з яким грати просто цікаво. Ми не будемо грати у відкритий футбол. Це буде практично шахова партія, і дай Бог, щоб вона була в нашу користь».

Гра молодіжних збірних Англії та України відбудеться 27 березня в Шеффілді, початок – о 20:00 за київським часом. Перед матчем з табору національної команди до складу молодіжної збірної приєдналися Андрій Лунін, Володимир Шепелєві Віктор Коваленко.

Через проблеми з візою в Англію не пустили півзахисника молодіжної збірної України Миколи Шапаренко.

Перед матчем проти Англії команда Головко на виїзді перемогла у контрольному поєдинку команду Словенії.Читайте також:Категория: Футбол