Власник «Панатінаїкоса»: «В Євролізі результат матчів не вирішується на майданчику»


Опубликованно 13.06.2018 01:50

Власник «Панатінаїкоса»: «В Євролізі результат матчів не вирішується на майданчику»

Дімітріс Яннакопулос / Фото - Neos Kosmos

Власник «Панатінаїкоса» Дімітріс Яннакопулосв черговий раз розкритикував керівництво Євроліги і особисто її президента Жорді Бертомеуі заявив про намір покинути склад її учасників по закінченню сезону. Це сталося після поразки його команди в третьому матчі плей-офф від «Реала».

«Вітаю «Реал» з перемогою. Вся Європа дивиться і відкрито бачить, що результат матчів турніру не вирішується на майданчику. Всі, хто не вірить в це після сьогоднішньої гри - або дурні, або «правильно налаштовані». Іспанська невдаха з маленькими очками перетворив турнір у свою власну вотчину. Протягом багатьох років ми піднімаємо питання, тому що ніхто не говорить нам, куди діваються гроші від спонсорів, від використання логотипів або іміджу спортсменів, від прав на телетрансляції.

Також хочеться дізнатися, чому після стількох років дохід команди від «блискучого» управління настільки низький. За останні два роки невідомий рефері стає головним героєм майже в кожній нашій грі. Баскетболісти і їх зусилля віднесені до другорядного фактору. Ось як ви выродили баскетбол - ви марні. Як я вже сказав, незалежно від кінцевого результату наших зусиль на майданчику, якщо не будуть радикальні зміни в системі і кадрах Євроліги, ми вийдемо з цієї «цирковий ліги» в кінці сезону».

Раніше Євроліга заборонила Яннакопулосу відвідувати матчі змагань протягом року з-за його неналежної поведінки, але то все одно прийшов на перший домашній матч своєї команди проти «Реала». При цьому президент турніру Жорді Бертомеусподівається на нормалізацію відносин з Яннакопулосом.

Тим не менш, Яннакопулос вже заявив про припинення виступів його команди в Євролізі.Читайте також:Категория: Баскетбол