Дочка олімпійського чемпіона потонула в басейні


Опубликованно 13.06.2018 05:50

Дочка олімпійського чемпіона потонула в басейні

Емелін і Боде Миллеры / АР

19-місячна дочка олімпійського чемпіона Боде Міллера потонула в басейні. Про це повідомляє АР.

Емелін Міллер померла в госпіталі округу Оріндж в Каліфорнії. Лікарі намагалися врятувати її життя, проте безуспішно. Незабаром поліція почне розслідування обставин трагедії.

У своєму Instagram Боде опублікував фото дочки і прокоментував подію:

«Зараз ми не готові до спілкування. Наша дівчинка, Еммі, померла вчора. Ніколи навіть через мільйон років ми не думали, що ми випробуємо таку біль. Її любов, її світ, її дух ніколи не будуть забуті. Наша маленька дівчинка любила життя і прожила її на повну. Наша родина просить розуміння і усамітнення в це хворобливе час».

We are beyond devastated. Our baby girl, Emmy, passed away yesterday. Never in a million years did we think we would experience a pain like this. Her love, her light, her spirit will never be forgotten. Our little girl loved life and lived it to it's fullest everyday. Our family respectfully requests privacy during this painful time.

Публікація від Bode Miller (@millerbode) 11 Чер 2018 в 4:07 PDT

Нагадаємо, що Міллер є олімпійським чемпіоном в суперкомбінації (2010). Також на його рахунку три срібла та дві бронзи Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті (2002), Ванкувера (2010) і Сочі (2014).

Читайте також:



Категория: Зимние виды спорта