Тимощенко: «Не можу сказати, що перебуваю зараз на піку форми»


Опубликованно 14.06.2018 02:40

Тимощенко: «Не можу сказати, що перебуваю зараз на піку форми»

Павло Тимощенко / Getty Images

Срібний призер Олімпійських ігор Павло Тимощенковиступить на третьому етапі Кубка світу з сучасного п'ятиборства, який з 3 по 7 травня пройде в угорському Кечкемете. При цьому спортсмен зазначає, що розглядає ці старти в якості підготовчих до чемпіонатів Європи та світу:

«Незважаючи на те, що етапи Кубка світу – це серйозні змагання, я їх більше розглядаю як підготовку до чемпіонатів Європи та світу. Є напрацювання і хочу спробувати їх, подивитися, як зможу їх реалізовувати.

Я не можу сказати, що зараз я на піку, тому і не можу сказати, що на найближчих етапах обов'язково буду в призах. Та й не мій стиль характеру так говорити.

Ми були у високогір'ї, тому йде зворотний цикл реаклиматизации. Там ми робили багато роботи на силу і витривалість, після неї теж потрібно перейти на швидкість і це теж буде впливати. Але високогір'ї – це обов'язковий етап підготовки до чемпіонату світу, тому що там умови будуть складними: 2200 метрів, другий часовий пояс, інша країна».

Нагадаємо, що на першому етапі Кубка світу Тимощенко зайняв 6-е місце, а на другому – 4-е. Також зазначимо, що в лютому Павло виграв зимовий чемпіонат України.Читайте також:Категория: Летние виды спорта