Дяченко: «порівняно з минулим сезоном відчуваю велику втому»


Опубликованно 14.06.2018 03:30

Дяченко: «порівняно з минулим сезоном відчуваю велику втому»

Фото - Сайт УХЛ

Основний голкіпер ХК «Донбас» Богдан Дьяченкоу коментарі клубному сайтупідвів короткі підсумки фінальної серії і всього сезону ВХЛ.

«В останній грі нам десь пощастило – у «Кременчука» були можливості забити, але в основному хлопці – красені. Коли команда грає «на нуль», це в першу чергу результат роботи команди.

Порівняно з минулим сезоном відчуваю велику втому, в останніх матчах стає важче працювати, концентруватися, тому на вирішальній стадії всім справді доводиться працювати на межі. Але і радості в результаті набагато більше.

Спасибі нашим уболівальникам, їх підтримка нам завжди важлива і потрібна. Завдяки їм нам було набагато легше в Кременчуці. Вони нас дуже підтримують і надають нових сил під час матчів».

19-річний воротар у сезоні 2017/18 був основним, провівши в регулярному чемпіонаті 39 матчів з 40, а також зігравши у всіх восьми іграх плей-офф.

Донецький клуб обіграв ХК «Кременчук» в пятиматчевой серії, ставши 6-кратним чемпіоном України і виграв третє золото поспіль.Читайте також:Категория: Хоккей