Хачеріді: «Ми ще не набрали оптимальну форму»

Опубликованно 15.06.2018 02:25

Євген Хачеріді / Фото - прес-служба «Динамо»

Захисник «Динамо» і збірної України Євген Хачерідіпісля нічиєї з АЕК (0:0) в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи заявив, що у другому таймі кияни сильно притиснути, а греки пішли вперед. Про Хачеріді сказав в ефірі телеканалу «Футбол 1»:

«Найголовніше, що ми пройшли далі і не пропустили. Другий тайм у нас був не найкращий, але і в ньому ми могли забити. Не зовсім хороша була погода, але вона однакова для обох команд. Десь нам пощастило, десь ми не забили. Ми сильно притиснулися після перерви, і греки пішли вперед.

Тренери говорили нам, що головне надійно зіграти в обороні, а момент, щоб забити, у нас буде. Після виходу Бесєдіна ми стали більше тримати м'яч. Видно, що ми ще не набрали оптимальну форму. З кожною грою будемо намагатися виглядати все краще і краще».

Раніше капітан «Динамо» Микола Морозюкзазначив, що «біло-сині» ще не готові на 100% до сезону.