«Динамо» дожало «Галицьких Левів» і виграло чвертьфінал з різницею в один гол

УХЛ. Плей-офф. Чвертьфінал. Другий матч:

«Галицькі Леви» -«Динамо» 3:4 (0:1, 2:2, 1:1)за сумою двох матчів – 5:6

0:1 – Піддубний (Максименко, Олійник – бол.) – 17:48,

1:1 – Абаджян (Панченко, Чіканцев) – 22:37,

2:3 – Алексейчук (Муртищев, Арабів) – 39:28,

3:3 – Чіканцев (Абаджян, Муртищев) – 47:42,

3:4 – Олійник (Горище, Лісін) – 55:51,

Воротарі: Вязовов – Гурко.

Як і очікувалося, в повторному матчі чвертьфінального протистояння«Галицьких Левів» і«Динамо» інтрига жила до останнього. У підсумку, харків'яни змогли пробитися до півфіналу плей-офф завдяки перевазі за сумою двох зустрічей, яке обчислюється лише одним голом.

У Новояворівську «Динамо» повело під завісу першого періоду завдяки реалізованомуБогданом Піддубним більшості – 0:1.

«Галицькі Леви» зусиллямиЄвгена Абаджяна відігралися на старті другого періоду – 1:1. Втім кінцівка ігрового відрізка підопічнимМихайла Чіканцева знову не вдалася.Володимир Чердак таОлексій Сиротенко закинули по шайбі і довели перевагу «Динамо» до двох голів – 1:3.

Як і в домашньому поєдинку, харків'яни розгубили фору у дві шайби і дозволили новояворовцам відігратися.Данило Алексейчук скоротив відставання у рахунку ще на останніх секундах другого періоду, а ближче до середини третього Михайло Чіканцев зробив рахунок нічийним – 3:3.

Долю протистояння і путівки в півфінал вирішив «динамівець»Микита Олійник. За чотири хвилини і дев'ять секунд до кінця третього періоду він встановив остаточний рахунок – 3:4.

«Динамо» виграло чвертьфінальну серію з загальним результатом 6:5 за підсумками двох матчів і тепер зіграє в півфіналі з донецьким «Донбасом».