Збірна України програла Швейцарії у відборі на ЧЄ-2018

Опубликованно 21.06.2018 03:10

Збірна України з гандболу / Фото - ФДМ

Жіноча збірна України з гандболузазнала поразки від збірної Швейцарії15:21у матчі третього туру відбору на чемпіонат Європи-2018. Гра пройшла в швейцарському Зиггентале. Якщо в обороні команда Бориса Чижова грав надійно, особливо в першому таймі, то атакуючі дії виходили вкрай важко. Українки закинули лише 7 голів у першому таймі і 8 - у другому.Найрезультативнішою у гостей стала права полусредняя Юлій Снопова - 5 голів.

В іншому матчі 3-го туру Хорватія вдома поступилася лідеру Норвегії 25:32 (10:18).

Швейцарія - Україна 21:15 (9:7)Зиггенталь. 21 березня. Відбір на чемпіонат Європи-2018 Швейцарія (голи): Вайгельт 6, Ходель 5, Гаутчи 4, Мюрер 3, М. Фрей 1, Л. Фрей 1, Вік 1 Україна:Тимошенков, Балог, Кребс; Снопова 5, Борщенко 4, Смолинг 3, Глібко 2, 1 Редька, Андрійчук, Лаюк, Воловник, Левченко, Горильська, Савчин, Стельмах. Семиметрові: 5/4 - 3/2 Штрафні хвилини: 6 - 10

За три тури до кінця турніру Хорватія, Україна і Швейцарія набрали по 2 очки, у Норвегії – 6. Щоб зберегти реальні шанси на вихід з групи збірна України повинна взяти у Швейцарії реванш у домашньому матчі. Поєдинок пройде 25 березня в київському Палаці спорту. Початок о 19.00. На чемпіона Європи вийдуть по дві кращі команди з кожної відбіркової групи, а також одна команда, що посіла третє місце з найкращими показниками.

Відбір на чемпіонат Європи-2018. Група 1Матчі збірної України

Норвегія ? Україна 35:22 (19:13) Україна – Хорватія 26:22 (16:11) Швейцарія — Україна21:15 (9:7) 25 березня. Україна— Швейцарія 30 травня. Україна— Норвегія 2 червня. Хорватія — Україна

Турнірна таблиця після трьох турів

1. Норвегія — 6 очок (м'ячі +37) 2. Хорватія — 2 (-7) 3. Швейцарія — 2 (-15) 4. Україна — 2 (-15)