Команда з Полтави вперше стала чемпіоном України

Опубликованно 22.06.2018 03:25

TT-Team - чемпіони України 2018 року / Фото - Олег Шалімов

Клуб TT-Teamз Полтави вперше завоював титул клубного чемпіона України з настільного тенісу. В останньому поєдинку чемпіонату полтавчанам досить було в грі з торішнім чемпіоном України, київської «Фортуною», виграти хоча б один матч. І це в першому ж поєдинку зробив Микита Рубан, виявився сильнішим Дениса Калачевського– 3:1. TT-Team не зупинився на досягнутому, і вдруге у фінальному раунді чемпіонату України обіграв «Фортуну», заслужено ставши кращою командою країни.

6-й тур фінального раунду Суперліги.

TT-Team (Полтава) – «Фортуна» (Київ) – 4:1

Рубан– Калачівський– 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:9)

Закладний – Прищепа– 0:3 (6:11, 13:15, 10:12)

Ковзанок– Когут– 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)

Ковзанок/Рубан– Прищепа/Сінкевич– 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)

Рубан– Прищепа– 3:2 (11:9, 11:8, 5:11, 6:11, 11:1)

Микита Рубан змінив команду, але залишився чемпіоном України / Фото - Віталій Соловей

«Важливу роль у нашій перемозі в чемпіонаті зіграла згуртованість у команді, – вважає Рубан, який у попередні сезони виступав за «Фортуну». – А також гарна форма гравців в окремо взятих матчах. Якщо у когось щось не виходило, на допомогу приходив інший. Ні в одному матчі у нас не було такого, щоб провалювалися два гравця, тому навіть із складних ситуаціях ми знаходили вихід. Крім того, «голодні» до перемог Ваня (Котків) і Гена (Закладний), можливо, більше хотіли перемогти, ніж хлопці з «Фортуни», які вже ставали чемпіонами в минулих роках. А я просто не міг підвести хлопців.

Дуже важливим був перший матч з «Сумами», коли нам вдалося виграти 4:0. Це додало впевненості у власних силах. Ну і, звичайно, перемога 4:2 над «Фортуною» у першому колі . Там було кілька матчів, які, на мій погляд, могли вирішити долю чемпіонства, але нам пощастило трохи більше».

У складі TT-Team фінальний раунд, який представляв собою гри вдома і на виїзді між собою чотирьох кращих команд України, відіграли Микита Рубан, Іван Каткові Геннадій Закладний. Також за TT-Team у попередніх раундах грав Тимур Войтехов. Головним тренером команди є Микола Закладний.

Срібним призером чемпіонату України-2018 став клуб КП МСК «Тенісна Академія» (Суми), бронзовим – «Фортуна» (Київ).

Нагадаємо, що останні два роки чемпіоном України ставала київська «Фортуна», а раніше гегемоном українського настільного тенісу був донецький NORD, припинив своє існування.

Додамо, що серед жіночих команд переможцем Суперліги в 2018 році став клуб «Грація» з Сум.

Особистими чемпіонами України з настільного тенісу раніше стали Ярослав Жмуденкоі Маргарита Песоцька.