Чемпіонат Європи-2018 пройде без збірної України

Опубликованно 24.06.2018 03:35

Збірна України не вийшла на Євро-2018 /Фото - Євген Кравс

Збірна України з гандболу на початку другого тайму вирішального матчу відбору на Євро-2018 на виїзді проти хорваток закинула чотири м'ячі поспіль. Це дозволило не лише відіграти відставання (після першого тайму було 12:15), але і вийти вперед - 16:15. Цей відрізок став найбільш успішним для команди Бориса Чижова. Але розвитку не отримав. На 38-й хвилині рахунок став нічийним 18:18, а потім Хорватія пішла у відрив (23:18) і наздогнати себе не дозволила.

Для виходу на чемпіонат Європи українкам потрібна була перемога, але підсумковий результат виявився негативним – 25:28. Хорватія в підсумковій турнірній таблиці посіла друге місце і разом з переможцем групи Норвегією вийшла у фінальну частину Євро-2018. Швейцарія фінішувала на третьому місці, Україна – четверта. У шести матчах відбіркового турніру українки виграли один раз і п'ять разів зазнали поразки.

Відбірний турнір на чемпіонат Європи-2018. 6 турХорватія – Україна 28:25 (15:12)2 червня. Вуковар Україна: Балог, Воронько, Тимошенков; Компанієць 5, Глібко 8, Передерій 4, Борщенко 2, Горильська 3, Снопова 2, Воловник 1, Готра, Редька, Стельмах, Лаюк, Стрюкова, Смолинг.

Відбір на чемпіонат Європи-2018. Група 1Всі матчі збірної УкраїниНорвегія ? Україна 35:22 (19:13) Україна– Хорватія 26:22 (16:11) Швейцарія — Україна 21:15 (9:7) Україна — Швейцарія 21:22 (9:9) Україна — Норвегія 21:26 (10:8) Хорватія — Україна 28:25 (15:12)