Хокей: У матчі НХЛ на воротах зіграв бухгалтер "Чикаго"


Опубликованно 24.06.2018 03:40

Хокей: У матчі НХЛ на воротах зіграв бухгалтер

Клуб Національної хокейної ліги «Чикаго» опинився в непростій ситуації із-за втрати всіх воротарів, але на допомогу клубу прийшов бухгалтер Скотт Фостер.

Основний воротар клубу Корі Кроуфорд травмований, Джефф Гласс і Жан-Франсуа Берубе відправлені в фарм-клуб. Ворота повинен був захищати Антон Форсберг, але на розминці він отримав пошкодження. У підсумку в основі вийшов дебютант Колін Делиа, а місце на лавці в екстреному порядку зайняв Скотт Фостер.

У середині 2000-х Фостер без особливого успіху грав за студентську команду, але професійним воротарем так і не став. Останній матч він провів 12 років тому і вже давно працює бухгалтером. Дивно, але йому все-таки випав шанс зіграти в НХЛ. За 14 хвилин до кінця матчу Делиа отримав травму, тому Фостеру довелося вийти на лід. При цьому Скотт відбив сім кидків, не пропустивши в результаті жодної шайби, а «Чикаго» обіграв «Вінніпег» з рахунком 6:2. Тепер у Фостера краща статистика серед всіх воротарів клубу в цьому сезоні.

«Це неймовірно. Ще дві години тому я сидів перед комп'ютером, а тепер захищаю ворота „Чикаго“ в матчі НХЛ. Думав, просто посиджу на лавці, а в підсумку довелося реально вступати в гру», — сказав ошелешений Фостер після матчу.Категория: Новости