Українське кільце: там же, але в прямому ефірі


Опубликованно 24.06.2018 04:10

Українське кільце: там же, але в прямому ефірі

Завтра стартує черговий розіграш багатостраждального чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів. Всі чотири етапи якого знову пройдуть на СТК "Чайка" і чий календар знову виглядає вкрай незбалансованим. Але змін куди більше, ніж рік тому.

 

Тепер у чемпіонату тепер новий промоутер. ФАУ надала права на його проведення ОМА «Майстер Карт Рейсінг Тім» Ігоря Скуза, заступник голови комітету кільцевих гонок. Його однойменна команда зібрала чималу колекцію нагород одразу у кількох дисциплінах українського автоспорту.

«Ми поставили перед собою амбітну мету виростити український чемпіонат до рівня європейського ETCR і світового WTCR. - прокоментував своє нове починання Ігор Скуз. - Природно, це завдання не в рамках одного сезону. Ми будемо планомірно працювати, щоб привнести з часом в український чемпіонат все те найкраще, що вдалося почерпнути, беручи участь у міжнародних змаганнях».

 

 

Організатор примудрився домовитися про прямий (!) трансляції етапів з національним телеканалом НТН - нічого подібного за всі 26 років "незалежної" історії українського автоспорту не було. Схоже, обидві сторони не здогадуються, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися, але "дорогу осилит идущий". Щоб зробити картинку більш форматної і насиченою, вирішено відмовитися від звичної 3-денної схеми. Тепер гонки "кузовів" та "формул" будуть проходити тільки в суботу. Поки рано говорити, чи приживеться цей формат - плюсів у нього, на перший погляд, не більше ніж мінусів. Але обнадіює, що за словами Ігоря Скуза, на його заклик "повернутися в сім'ю" вже відгукнулися кілька пілотів, в останні роки не стартували в ЧУШКГ. Плюс, починаючи з другого етапу, очікуються учасники з ближнього зарубіжжя.

 

Календар чемпіонату Ukrainian Championship Touring

Етап

Дата

Місце

I

23 червня

СТК "Чайка"

II

13 жовтня

СТК "Чайка"

III

1 вересня

СТК "Чайка"

IV

27 жовтня

СТК "Чайка"

 

 

Вхід для глядачів на перший етап оновленого чемпіонату буде вільним. Організатори обіцяють фан-зону з комфортною зоною відпочинку". Крім власне перегонів відвідувачів чекатимуть виставка спортивної техніки, фудкорды, дрифт-таксі, концерти та багато іншого.Категория: Авто спорт