Юнгельс обдурив всіх фаворитів і виграв класику Льєж-Бастонь-Льєж

Опубликованно 25.06.2018 01:05

Боб Юнгельс / Twiter @GuiadeCiclismo

Гонщик команди Ettix-QuickStep Боб Юнгельсстав переможцем монументальної класики Льєж-Бастонь-Льєж, яка входить в календар World Tour. Ця гонка – третя з серії Арденских класик і є найстарішою з нині існуючих – вона проводиться з 1892 року і тому отримала прізвисько Ла Дойенн («Стара Леді»).

Загальна протяжність маршруту склала 258,5 км, на яких спортсменам традиційно належало подолати безліч коротких підйомів. Три фінальних є класичними – спочатку Редут, потім Рош-про-Фокон і під кінець Сан-Ніколя.

Юнгельс атакував досить рано ? на Рош-про-Фокон. Ривок чемпіона Люксембургу ніхто не тримав, і той став поступово нарощувати перевагу. Гонщикові Ettix-QuickStep вдалося отдержаться на Сан-Ніколя і дістатися до фінішу в самоті. Як підсумок – перемога Боба Юнгельса на Льєж-Бастонь-Льєж. Цей успіх є найбільшим для 25-річного спортсмена на даний момент поряд з виграним рік тому етапом на Giro d'italia.

Другим на класиці став канадець Мішель Вудс з Cannondale, поступився переможцю 37 секунд. Француз Ромен Бардіз AG2R замкнув трійку призерів. Основні фаворити залишилися поза п'єдесталом. Капітан Ettix-QuickStep Жюлиан Алафилипп, який кілька днів тому виграв «Флеш Валонь», посів четверте місце, а 38-річний Алехандро Вальверде (Movistar), який перемагав на Льєж-Бастонь-Льєж 4 рази (в тому числі і в минулому році), почувався не найкращим чином і став лише 13-м.

Льєж-Бастонь-Льєж-2018. Результати

Нагадаємо, що першу Арденскую класику – Amstel Gold Race – також несподівано виграв гонщик «Астани» Міхаель Вальгрен.Читайте також:

Категория: Летние виды спорта