Гривко зайняв п'яте місце в загальному заліку Туру Бельгії

Опубликованно 26.06.2018 01:15

Андрій Гривко / Instagram @andriy_grivko

Андрій Гривкозамкнув топ-5 загального заліку на велобагатоденці категорії UCI Europe Tour 2 HC Тур Бельгії. За підсумками п'яти днів гонки українець з команди Astana поступився переможцю – бельгійцю Йенсу Кейкелейре (Lotto Soudal) – 55 секунд. Друге місце посів ще один місцевий гонщик Йєллі Ванендерт(Lotto Soudal), що відстав від співвітчизника на 15 секунд. Третім став новозеландець з Wanty-Groupe Gobert Діон Сміт(+39 секунд).

Заключний п'ятий етап протяжністю 157.7 км між Ланденом і Тонгереном завершився масовим спринтом. Найшвидшим тут виявився француз Бріан Кокар (Vital Concept Cycling Club). Головним невдахою став інший француз Антоні Тюржис, який йшов в топ-3 загального заліку, але впав і не зміг фінішувати. Це дозволило Гривко переміститися з 6-го на 5-е місце підсумкової генеральній класифікації.

Найуспішнішим на Турі Бельгії для Гривко став третій етап. У гонці з роздільним стартом українець став другим, а в загальному заліку зумів переміститися в трійку.

Хороші результати в Бельгії підвищать шанси Гривко на потрапляння до складу Astana на майбутню багатоденку Tour de France, яка пройде у Франції з 7 по 29 липня.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року український велогонщик продовжив контракт з Astana.Читайте також:

Категория: Летние виды спорта