Біатлоністи США, Канади та Чехії бойкотують етап Кубка світу в РФ


Опубликованно 26.06.2018 02:25

Біатлоністи США, Канади та Чехії бойкотують етап Кубка світу в РФ

Федерація біатлону США оголосила про бойкот етапу Кубка світу, який пройде в Тюмені (Російська Федерація) з 22 по 25 березня. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному федерацією в Twitter.

Зокрема, зазначається, що відповідне рішення було заради підтримки "чистого спорту і безпеки спортсменів.

"Росія як і раніше не відповідає кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства, які приїжджають туди спортсменам загрожує небезпека. Проведення змагань в Тюмені є потворним посланням миру в плані антидопінгового байдужості", - підкреслюється в повідомленні.

The official statement from the U. S. Biathlon Team on their decision not to participate in the IBU World Cup Biathlon Final in Tyumen, Russia. pic.twitter.com/ejQzRwrPOP— US Biathlon (@USBiathlon) 24 лютого 2018 р.

Незабаром після цього подібну заяву зробила і федерація біатлону Чехії. Про рішення команди оголосив глава чеської спортивної федерації Іржі Хамза.

За його словами, таким чином збірна Чехії з біатлону підтвердить своє неприйняття вживання допінгу російськими спортсменами.

Раніше про бойкот змагань в Тюмені повідомила Асоціація біатлону Канади. Своє рішення біатлоністи пояснили недовірою до російської антидопінгової системі.

Як відомо, два російські спортсмени, які брали участь в Олімпіаді в Південній Кореї, підозрюваних у вживанні допінгу. Керлингиста Олександра Крушельницького позбавили завойованої бронзової медалі в керлінгу. А бобслеистка Надія Сергеєва, яку підозрюють у порушенні антидопінгових правил на Олімпіаді в Пхенчхані, відмовилася від розтину проби "Б".Категория: Новости