Суд США відмовив фігуристці Баюл стягнути з України 50 мільйонів доларів


Опубликованно 28.06.2018 13:40

Суд США відмовив фігуристці Баюл стягнути з України 50 мільйонів доларів

Оксана Баюл / nv.ua

Федеральний суд Центрального округу Каліфорнії відмовив стягнути з України 50 мільйонів доларів на користь Олімпійської чемпоинки-1994 з фігурного катання Оксана Баюл.

У 2015-му році Баюл подала позов на Україну, Джозефа Чарльза Леміра і корпорацію Olympic Champions Ltd за те, що вони порушили принцип сумлінності і чесної ділової практики в рамках трудового договору, а також передали права на використання її імені, популярності і біографічної інформації непричетним третім особам. Крім того, Баюл повідомила, що недорахувалася прибутку з використання її імені і зажадала з відповідачів суму в більш ніж 50 мільйонів доларів.

Втім, суд США відхилив позов, вважаючи вимоги Баюл безпідставними.

Баюл виграла золоту медаль на Олімпійських іграх-1994 в Ліллехаммері в одиночному катанні. Крім того, вона виграла золото на чемпіонаті світу-1993 в Празі і двічі виграла срібло на чемпіонаті Європи-1993 в Гельсінкі і 1994 в Копенгагені.

У 2014-му році звинуватила свого екс-тренера присвоєння значних сум в період її кар'єри. Ініціювала кілька судових позовів в США, звинувачуючи своїх агентів і спонсорів у неправильному розподілі прибутку і незаконному використанні її імені.Читайте також:Категория: Зимние виды спорта