Learn more about Xcritical is trading services and tools for online trading

«Дніпро» складе компанію «Хіміку» у фіналі Кубка України

Опубликованно 30.06.2018 01:30

Олександр Мишула допоміг своїй команді вийти у фінал Кубка / фото - БК «Дніпро»

Чинний володар Кубка України «Дніпро» у другому півфінальному матчі турніру в Харкові переграв місцевий «Політехнік» з рахунком 80:75. Команда Тимура Арабаджи весь матч провела на рівних проти серйозного суперника, то відстаючи на одне очко, а то і зовсім зрівнявши рахунок.

А коли за дві хвилини до фінальної сирени рахунок був 73:73 за справу взявся лідер команди Дениса Журавльова Олександр Мишула, який закинув два важких кидка на останній хвилині і фактично приніс фавориту Фіналу перемогу.

Нагадаємо, в першому півфіналі перемогу здобув «Хімік». Фінал Кубка України пройде на «Ювілейному» в суботу, 10 березня.

Кубок України. Півфінал

«Дніпро»— «Політехнік» 80:75 (26:25, 24:17, 18:17, 12:16)

«Дніпро»: Мишула (16 + 8 передач), Шундель (12), Ревзін (12), Глєбов, Тимофієнко (17 + 10 підбирань) — старт; Закурдаев (8), Шевченко (9 + 5 підбирань), Сізов (0 + 5 підбирань).

«Політехнік»: Йованович (19 + 4 підбирань + 3 передачі), Козлов (8 + 5 передач), Барнс (22 + 5 підбирань), Рочняк (18 + 9 підбирань), Вуйович (6 + 5 підбирань + 6 передач) — старт; Рудаков (2), Кузнєцов, Колотилов