Коваленко: «Повертаємося в Дружківку з настроєм закінчити серію»


Опубликованно 10.07.2018 01:25

Коваленко: «Повертаємося в Дружківку з настроєм закінчити серію»

Микита Коваленко / Прес-служба УХЛ

Нападник «Донбасу» Микита Коваленко підкреслив, що команда повертається в Дружківку з наміром переможно завершити фінальну серію проти «Кременчука». Слова гравця наводить прес-служба клубу.

«У першому періоді непогано зіграли обидві команди, просто ми в кінцівці заробили вилучення і пропустили. Нічого, поговорили з хлопцями і в другій двадцятихвилинці нарешті відчули і виконали тренерську установку. У Дружківку повертаємося з гарним настроєм і з настроєм закінчити серію і завоювати кубок на рідному майданчику при своїх уболівальниках. Окреме спасибі вболівальникам за підтримку в цих двох матчах. Та й після матчів дуже здорово поболели. Спасибі клубу за організацію цього виїзду, він дуже допоміг команді».

Нагадаємо, що «Донбасу» веде у серії з рахунком 3:1. Останній поєдинок пройшов на «Айсберг» у Кременчуці і закінчився на користь донеччан – 5:2. Під час цього протистояння був побитий рекорд відвідуваності УХЛ.

Наступний поєдинок пройде вже в Дружківці 28 березня. Онлайн-трансляцію матчу «Донбас» – «Кременчук» можна дивитися на сайті і телеканалі XSPORT.

Читайте також:Категория: Хоккей