Маурісіо Сулейман: «На логотипі WBC тепер приємно бачити прапор України»


Опубликованно 10.07.2018 02:20

Маурісіо Сулейман: «На логотипі WBC тепер приємно бачити прапор України»

Маурісіо Сулейман / Tha Boxing Voice

Президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейманпобував з робочим візитом у Києві та обговорив питання проведення восени цього року в столиці Україні 56-го конгресу організації. В інтерв'ю XSPORT мексиканець розповів про деталі його організації, а також про роль у цьому процесі мера Києва і «вічного» чемпіона світу за версією його організації Віталія Кличка.

«Це був довгий процес. Віталій Кличко - особлива людина для WBC і для мого батька, зокрема. Те, що легенда боксу зробила таку яскраву і успішну кар'єру міського голови – це небувалий успіх. Його імідж як мера пішов по всьому світу. Він мер, який надихає, він та модель, на яку рівняються. Такий же, як Менні Пак'яо на Філіппінах.

Цим конгресом ми хочемо показати Віталію Кличку, що світ боксу його підтримує.

WBC пишається своїми чемпіонами. Наша історія - це те, що зробило WBC найбільш важливою організацією, і завдяки цьому всі боксери мріють завоювати наш пояс.

WBC - це Мохаммед Алі, Майк Тайсон, Шугар Рей Леонард, Хаглер, Чавес, Дуран, Мейвезер, Пак'яо, Головкін, Усик.

У нас є програма з сьогоднішнього дня і до завершення Конгресу. І першим кроком є наш логотип, на якому тепер приємно бачити прапор України. Ми будемо відвідувати школи, лікарні, в'язниці, і багато інших місць в рамках програми.

У нас є програма з Папою Римським Франциском boxval - бокс і цінності. Ми плануємо відвідувати школи боксу і розповідати не тільки про бокс, а й про цінності».

56-й конгрес WBC пройде в Києві з 30 вересня по 5 жовтня. За словами Віталія Кличка, його відвідають багато легенди світового боксу.

Відео інтерв'ю Маурісіо СулейманаЧитайте також:Категория: Бокс и ММА