Фесенко – про операції на коліні: «Все було набагато складніше, ніж я думав»


Опубликованно 10.07.2018 03:15

Фесенко – про операції на коліні: «Все було набагато складніше, ніж я думав»

Кирило Фесенко / Дзеркало тижня

Центровий збірної України і «Авелліно» Кирило Фесенкозазначив, що операція на коліні і відновлення після неї виявилося куди складніше, ніж він очікував.

«У мене було все набагато складніше, ніж я думав. Я зрозумів це, коли помітив нездоровий ажіотаж навколо мене перед операцією. Біля мене ходили 30 чоловік! Асистували, допомагали, просто дивилися. Дружина сказала, що операція тривала десь 3 години. Плюс, мене ж ще готували хвилин 30 – вимірювали тиск, температуру, пульс, поставили крапельницю. Я дуже переживав, що у мене з ліжка перед операцією ноги звисали на 30-40 сантиметрів так, але мене заспокоїли, що все буде добре. Не обдурили.

Перші кілька днів були дійсно важкими. Я прийшов в себе пізно ввечері і трохи марив. Дружина казала, я обіцяв їй, що ми 100 % кудись разом поїдемо відпочивати. Але я цього не пам'ятаю! Звичайно, спочатку боліло абсолютно все! Перший час мені давали морфій, але потім почали капати знеболювальне простіше, і стало ще складніше. Ну а потім почало відпускати. Цікаво, що замість милиць мені дали бондаж, який одягається на ногу і фіксує її так, що її ніяк не можна зігнути. Виписали мене вже через два дні, і я переїхав в готель, але все одно з того часу я кожен день їжджу двічі в клініку на процедури. Спочатку це було дуже одноманітно. Вранці і ввечері магніт, підйом ноги з вантажем. Ну і лід, звичайно, дуже багато льоду! А ось останній тиждень стало цікавіше. Мені підключали комплекс – електроприлад для стимуляції скорочення м'язів. Це забавно. Та й другий процедурою на день вже став басейн.

Так, у формі я зараз не видатна. М'язи здулися, все висить. Хочу вже почати ходити в зал, але досі мені говорили, що поки протипоказано. Гантелі навіть сидячи не можна покачати, адже все одно буде віддавати у м'язи ноги, і це може погано закінчиться. Загалом, так, я далекий від гарної форми, але класно, що хоч крутити педалі дозволили! М'яз на лівій нозі зараз як не рідна. Просто гусяча шкіра висить якась...».

Нагадаємо, що в червні Фесенко переніс операцію на коліні і повернеться на паркет тільки восени.

Раніше українець заявив, що в наступному сезоні розлучиться зі своїм нинішнім клубом «Авелліно».

Читайте також:Категория: Баскетбол