Українські борці поїдуть на чемпіонат Європи в Росію


Опубликованно 11.07.2018 00:05

Українські борці поїдуть на чемпіонат Європи в Росію

Фото - ukrwrestling.com

Асоціація спортивної боротьби України прийняла рішення відправити своїх борців на чемпіонаті Європи, який пройде в російському місті Каспійськ з 29 квітня по 7 травня. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Українська сторона знову подала заявку на участь у змаганнях. Перед поїздкою в Каспійськ спортсменів ознайомлять з вимогами і рекомендаціями міністерства спорту України, які складені для учасників турнірів в Росії.

Крім того, серед борців і тренерів буде проведено опитування, щоб визначити тих, хто готовий брати участь в цьому турнірі і взяти на себе відповідальність. Асоціація надасть фінансову та організаційну допомогу спортсменам, які виконали план підготовки до змаганнями і особисто звернулися з готовністю представити Україну на турнірі.

Особисту відповідальність за виконання рішення взяв на себе в. о. президента Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін.

Раніше повідомлялося, що збірна України не поїде на дорослий чемпіонат Європи в Росії і ризикує пропустити чемпіонат світу.

У березні мінспорту України видало наказ, який забороняє спортсменам збірної України брати участь в змаганнях на території Росії.Читайте також:Категория: Летние виды спорта