Холопов: «Мета у нас одна – кваліфікуватися на чемпіонат Європи»


Опубликованно 11.07.2018 03:05

Холопов: «Мета у нас одна – кваліфікуватися на чемпіонат Європи»

Володимир Холопов (праворуч) / Фото: ФБУ

Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу 3х3 Володимир Холопов оцінив шанси підопічних у майбутніх матчах відбору на чемпіонат Європи. Слова фахівця призводить сайт Федерації баскетболу України.

– Треба кожну гру грати, як останню, і кожного суперника розцінювати, як найсильнішого на турнірі. І тоді буде результат. Ставлю завдання вигравати кожен матч, щоб досягти потрібного результату. Мета у нас одна – кваліфікуватися на чемпіонат Європи.

– Є загальне уявлення про суперниць у підгрупі (з українками в групі А зіграють збірні Ірландії, Польщі, Німеччини, Швеції – прим.)?

– Загальне уявлення маємо. На одному з підготовчих турнірів ми грали з Німеччиною. Знаємо можливості збірної Польщі, Ірландія – це темна конячка, про яку складно щось сказати зараз. Наші дівчата у минулому році поступилися ирландкам в кваліфікації, але відтоді склад повністю змінився. Складно щось сказати і про шведок. Вірніше – у всіх команд є антропометричні дані, статистичні дані. Як тренер, я хочу побачити у виконанні своїх підопічних те, що ми з ними натренировали. Щоб грали так, як це було в підготовчих турнірах. Насамперед мене цікавить наша гра, наше ставлення до роботи, наша сумлінність. Щоб наші гравці в першу чергу робили те, що повинні робити. Команда суперника мене цікавить рівно стільки, щоб її обіграти.

– Задоволені рівнем готовності, все, що запланували під час підготовки, зробили?

– Безумовно, ми мали можливість підготуватися. Грали і з хорошими, і з дуже хорошими командами. З тими, хто після ігор з нами їхав на чемпіонат світу на Філіппіни. Вважаю, підготувалися добре. Але тепер гравці повинні втілити все, що напрацьовували на корті.

Нагадаємо, що кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи розпочнеться 29 червня у французькому Пуатьє.

Зазначимо, що чоловіча збірна України не змогла відібратися на континентальну першість. Українці обіграли лише Нідерланди і зазнали поразки від Швейцарії та Угорщини.

Читайте також:Категория: Баскетбол