Хаттон: «Ф'юрі може повернутися на вершину суперважкого дивізіону»


Опубликованно 12.07.2018 01:25

Хаттон: «Ф'юрі може повернутися на вершину суперважкого дивізіону»

Тайсон Ф'юрі / Twitter @BBCSport

Знаменитий у минулому британський боксер Ріккі Хаттон вважає, що його колега і близький друг Тайсон Ф'юрі (26-0, 19 КО) може знову стати королем суперважкого дивізіону. Для цього, щоправда, «Циганському королю» доведеться попітніти і прикласти масу зусиль. Слова Хаттона призводить Boxing Scene:

«З того, що я бачив у спортивному залі, Тайсон може повернутися на вершину. У нього було два з половиною роки простою, Ф'юрі довелося скинути 44 кілограми і зіткнутися з безліччю проблем. Тайсон бився з внутрішніми демонами, тому складно відразу чекати від нього яскравого виступу.

Він повинен стежити за своєю вагою і тримати його під контролем. Також Тайсону необхідно тримати свій розум постійно зайнятим і активним. Не турбуйтеся про його останньому виступі, перший поєдинок після всього, що сталося, не міг бути класикою».

Ф'юрі повернувся в ринг після двох з половиною років простою і переміг Сефера Сефери. Тоді Хаттон був у кутку Тайсона. Наступний бій британець проведе 18 серпня, після чого він може побитися з Тоні Белью.Читайте також:Категория: Бокс и ММА