Ортіс: «Якщо я виграю у Уайта, я стану ближче до реваншу з Вайлдером»


Опубликованно 12.07.2018 01:25

Ортіс: «Якщо я виграю у Уайта, я стану ближче до реваншу з Вайлдером»

Ділліан Уайт і Луїс Ортіс / BoxingScene

Кубинський супертяж Луїс Ортіс (28-1, 24 КО) сподівається перемогти британця Ділліана Уайта (23-1, 17 КО) і отримати реванш з чемпіоном світу за версією WBC Деонтеєм Вайлдером(40-0, 39 КО). Слова кубинця призводить BoxingScene.

«Я вдячний Господу за цю можливість, моїй команді і WBC за те, що зробили цей бій элиминаторным, тому що це дає мені шанс поборотися за титул, а саме це зарахується в підсумку. Уайт стоїть на шляху до моєї мети – ще одному поєдинку з Уайлдером. В моєму серці вонзен ножа, і я хочу його дістати, бо рана досі болить.

Не знаю, що ще сказати. Я просто хотів знести Вайлдеру голову з плечей. Я не хотів думати, перемагаю або програю за очками, все що я хотів знести йому голову. Це був мій єдиний план. Якщо я виграю у Уайта, я стану ближче до реваншу з Уайлдером. Головне – перемогти Уайта і показати, що Кінг Конг все ще тут».

Нагадаємо, що Уайт і Ортіс проведуть претендентський поєдинок. Переможець бою посперечається з Вайлдером за титул WBC, який зараз належить американцю.

Британець, у свою чергу, розчарований рішенням організації звести його в рингу з Ортісом – Уайт хотів відразу боксувати за пояс.

Відзначимо, що в березні цього року кубинець вже бився з Уайлдером і був близький до перемоги.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА