Швеція в овертаймі дотиснула Словаччину і зберегла лідерство в групі

Опубликованно 12.07.2018 09:35

Фото - IIHF

Збірна Швеції здобула п'яту поспіль перемогу на чемпіонаті світу-2018 в Данії, але втратила перші очки. У грі проти Словаччини шведи, ще не посилені солідним підкріпленням з «Нешвілла», взяли два очки, закинувши переможну шайбу в овертаймі.

У першому періоді шведи змушені були відіграватися після голу Томаша Юрчо, але вже на початку третього періоду вели з рахунком 3:1 після шайб Денніса Эверберга, Густава Нюквістаі Якоба Де Ла Роуза. До честі словаків, вони не опустили руки і змогли повернутися в гру. В кінці другого періоду в меншості відзначився Марек Дялога, а в третій двадцятихвилинці паритет на табло відновив Ладислав Надь.

Гра перейшла в овертайм, в якому все вирішило видалення Дялоги. Шведи змогли скористатися чисельною перевагою і за 42 секунди до кінця додаткової п'ятихвилинки закинути переможну шайбу – її автором став Міка Зибанежад.

Швеція продовжує лідирувати в групі А, але результат першого місця вирішиться в очному поєдинку проти Росії.

Чемпіонат світу. Груповий етап. Група А.

Словаччина - Швеція 3:4 ВІД (1:2 1:1 1:0 0:1)

1:0 - Юрчо (Грман, Криштоф) - 10:32,

1:1 - Эверберг (Клингберг, Ліндхольм) - 15:14,

1:2 - Нюквист (Баклунд, Густафссон) - 18:06,

1:3 - Де Ла Роуз (Кемпе, Викстранд) - 24:53,

2:3 - Дялога (Надь – мен.) - 36:40,

3:3 - Надь (Криштоф, Чайковські) - 46:54,

3:4 - Зибанеджад (Ракелль, Клингберг – бол.) - 64:18,