Михельсон: «У першій половині суперник показав, що може піднести сюрприз»

Опубликованно 16.07.2018 11:00

Максим Міхельсон / ФБУ

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсонвважає, що його команда поки відчуває проблеми з грою в захисті, що проявилося в поєдинку проти «Політехніка» (128:89) в стартовому матчі плей-офф Суперліги.

«Перемога завжди радує. Я думаю, що зал сьогодні отримав величезне задоволення від другої половини матчу, тому що там вже була гра, був наш ритм і наш баскетбол, який глядач звик бачити в останній час.

У першій половині я був вкрай незадоволений нашими діями в захисті. Ми пропустили 90 очок, і я обурений таким показником. Але це вже стало традиційним для нашої команди в цьому сезоні. Мабуть, на тій швидкості, на якій ми граємо в нападі, як-то заморожувати і зупиняти захист важко, принаймні, у нас це не виходить. Сьогодні цього вистачило для перемоги, але мене це трохи непокоїть. Також мене турбують 16 підбирань на нашому щиті не від самої високорослої команди, не від самої домінуючою у «фарбі» команди. Ніяк не можемо впоратися з цією проблемою. Підсвідомо відчувалося, що ми другі в турнірній таблиці, а Харків – сьомий. Але ми вчасно зібралися. Навіть не варто дивитися на ці окуляри, наприклад, сьогодні Кольченко набрав 40 очок, але в цей період, коли він забивав ці м'ячі, дуже фундаментально, здорово, по-дорослому і надійно зіграв Саша Кобець в нападі. Там були всі атаки зав'язані під нього, і він дуже здорово розпорядився м'ячем. Я дуже задоволений цим відрізком.

Зараз їдемо в Харків. Впевнений, що там не буде простої гри. Суперник сьогодні в першій половині показав, що вони можуть піднести сюрприз. Треба налаштовуватися, відновити сили і постаратися закрити серію у другому матчі».

Нагадаємо, «Будівельник» сенсаційно поступився «Миколаєву»в першому матчі чвертьфіналу, тоді як «Хімік» удома обіграв БИПу.Читайте також:

Категория: Баскетбол