Гвардіола: «Ліверпуль» заслуговує зіграти у фіналі Ліги чемпіонів»

Опубликованно 19.07.2018 00:55

Хосеп Гвардіола / Фото - прес-служба «Манчестер Сіті»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіолапісля поразки від «Ліверпуля» (1:2) в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів заявив, що його колектив в першому таймі зробив все, що потрібно. Цитує гвардіолу офіційний сайт UEFA:

«Ліверпуль» – це топ-команда з топ-тренером. Я б сказав, що вони заслуговують зіграти у фіналі.

Вітаю своїх гравців з відмінним виступом на турнірі. Вони все робили просто чудово, а зараз нам потрібно зосередитися на прем'єр-лізі.

У першому таймі ми зробили абсолютно все, що потрібно. Ми створювали моменти, хоча це було дуже складно через 11 суперників в обороні. Ми знали, що пройти далі буде дуже важко. Я повинен аналізувати кожну гру окремо. Якщо подивитися на статистику, що ми кращі в Прем'єр-лізі. Ми програли три матчі поспіль, але той факт, що ми перші в чемпіонаті, показує, наскільки ми хороші.

Ми грали проти дуже сильної команди. Подивіться на «Барселону»! Це надзвичайно особливий турнір. На «Енфілді» нам не вдавалося створювати моменти, хоча в другому таймі ми грали краще, а вдома – в першому таймі. Але нам протистояла виняткова команда.

Неможливо зберігати ті ж темп і інтенсивність протягом усього сезону. Можливо, в майбутньому ми зрозуміємо, як нам стати краще. Але зараз я повинен щиро похвалити своїх гравців».

Відзначимо, що в іншому поєдинку «Рома» розібралася з «Барселоною» (3:0) і пройшла в півфінал Ліги чемпіонів.