Карюченко: «Зроблю все можливе, щоб команда потрапила на Олімпійські ігри»

Опубликованно 23.07.2018 00:55

Дмитро Карюченко / Скріншот

Чемпіон світу Дмитро Карюченко в коментарі для XSPORT заявив, що поки навіть не претендує потрапити на Олімпійські ігри-2020, але зробить все можливе, щоб туди пробилася наша збірна з фехтування на шпагах.

«Я до цього 20 років виступав на міжнародних змаганнях і досить-таки успішно. Тому взяв перерву, щоб навести хоча б своє здоров'я в порядок і, можливо, якісь зусилля докласти, аби допомогти команді для потрапляння на Олімпійські ігри.

Розумію, що викликаю якийсь дисонанс (сміється). Але я намагаюся відвідувати всі національні змагання. Буквально післязавтра (28 квітня – прим.) буду виступати на турнірі другої категорії в Хорватії. І, якщо мені буде дозволяти форма, то, звичайно, постараюся принести користь команді».

«Спорт та здоров'я – різні речі. Тому зараз все більше стабілізується, є позитивна динаміка. Але я не можу гарантувати, що буду виконувати всі функції, які вимагає національний тренер. Не гарантую, що не впаду і мене не переступлять (сміється)».

«Якщо я зможу принести команді якусь користь для потрапляння на Олімпійські ігри. Я навіть не претендую туди їхати, але зроблю все можливе. В олімпійський сезон буду виїжджати на міжнародні старти».

Зазначимо, що Карюченко став срібним призером чемпіонату України з фехтування на шпагах в Києві. У фіналі він поступився місцевому фехтувальнику Юрію Тараненко з рахунком 2:6.

Нагадаємо, що уродженець Харкова виступав на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро у складі національної команди. В особистій першості Дмитро вибув на старті турніру, а ось у команді шпажистам вдалося зайняти четверте місце, поступившись два уколи Угорщини в боротьбі за бронзу.

Після головного старту чотириріччя Карюченко взяв паузу у спортивній кар'єрі.