«Барселона» на останніх хвилинах відігралася з 0:2 в гостях у «Севільї»

Опубликованно 23.07.2018 01:05

Фото - Твіттер

Центральним матчем 30-го туру чемпіонату Іспанії стало протистояння «Севільї» та «Барселони».

Господарі поля дуже непогано провели 2/3 ігри, домоглися переваги в рахунку 2:0, але на 58-й хвилині на поле вийшов Ліонель Мессі, який став мотором своєї команди і допоміг зробити камбек.

На 88-й хвилині Луїс Суаресодин м'яч відіграв, а через хвилину Мессі зробив рахунок рівним. Незважаючи на втрату очок, каталонці залишаються одноосібними лідерами турнірної таблиці, а андалусійці балансують на шостій позиції, яка дозволяє зіграти в Лізі Європи.