Російський керлингист Крушельницький готовий зізнатися у вживанні допінгу


Опубликованно 25.07.2018 06:05

Російський керлингист Крушельницький готовий зізнатися у вживанні допінгу

Олександр Крушельницький / Vesti.Ru

Російський керлингист Олександр Крушельницький, який під час зимової Олімпіади-2018 попався на вживанні допінгу, має намір визнати свою провину. Про це повідомив президент Федерації керлінгу Росії (ФКР) Дмитро Свіщев:

«WCF запропонувала у позасудовому порядку підписати угоду з федерацією і спортсменом про те, що ми визнаємо свою вину і погоджуємося на дискваліфікацію терміном на два роки.

Ми проконсультувалися з адвокатами і вирішили, що сенсу впиратися, напевно, немає. Доказів у нас поки немає, а судовий процес може розтягнутися на роки. На Сашу ніхто тиску не чинив, але він усвідомлено прийняв рішення погодитися на пропозицію WCF.

Основна наша вимога, щоб в угоді було прописано, що наше розслідування по справі Крушельницького триває. Докази, якщо вони будуть знайдені, будуть представлені в суді, і термін дискваліфікації може бути зменшений.

У випадку, якщо ми отримаємо незаперечні докази нашої невинності, ми маємо право настояти і на виправданні Олександра, а тоді через суд у нас є шанс навіть повернути медаль. Шансів мало, але якщо вони є, відмовлятися від них не можна.

Ніхто не хоче втратити таку сильну красиву пару потужних бійців, як Крушельницький та Бризгалова. Тому, я думаю, нам підуть назустріч».

Нагадаємо, на Олімпіаді в Пхенчахане Крушельницький і його партнерка Анастасія Бризгаловазавоювали бронзу в дабл-міксті. Однак після цього у допінг-пробі росіянина була виявлена рекордна концентрація мельдонію. Читайте також:Категория: Зимние виды спорта