Федецький помножив старання «Чорноморця» на нуль, зробивши фантастичний сейв у підкаті

Опубликованно 31.07.2018 02:00

Артем Федецький врятував команду у матчі з «Чорноморцем» / fckarpaty.com

Капітан «Карпат» Артем Федецькийврятував перемогу для своєї команди в матчі другого туру чемпіонату України проти «Чорноморця» (1:0).

На 87-й хвилині зустрічі одесити виконували штрафний на чужій половині поля і, після боротьби на другому поверсі, м'яч відскочив до Дмитру Рижуку, який потужно пробив по воротах львів'ян повз Максима Кучинського, але не мимо летить у підкаті Артема Федецького:

Зазначимо, що після матчу Мар'ян Швед, який своїм голом приніс «Карпатам» перемогу заявив, що Федецький вже награв на пам'ятник у Львові:

«Так я говорив, що йому пам'ятник потрібно ставити. Артем зробив усе, що міг, стрибнув під м'яч. Молодець».

Нагадаємо, «Карпати» могли відчувати себе впевненіше в кінці матчу, якби судді зарахували чистий гол Сергія Мякушко в першому таймі.