Фролов: «По грі ми не заслуговували поразки»

Опубликованно 03.08.2018 02:25

Фото - сайт «Чорноморця»

Головний тренер «Чорноморця» Костянтин Фроловвважає, що у матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги проти «Олександрії» (1:3) його команда не заслуговувала поразки. Слова фахівця наводитьпрес-служба одеситів:

«Двояке враження від гри. В першу чергу — негативний результат. Це перший момент. Другий момент — це бажання хлопців, якість футболу, яку ми продемонстрували. Вважаю, що по грі ми не заслуговували поразки.

І хочу відзначити два ключових рішення арбітра в першому таймі. Вони вплинули на результат. Перше — це призначення штрафного, якого не було, друге — одинадцятиметровий, який поставили в наші ворота. Ці швидкі пропущені м'ячі, звичайно ж, визначили хід гри.

Хлопці намагалися до кінця, ви бачили, вони намагалися змінити ситуацію. У другому таймі ми перебудувалися, почали грати в три центральних захисника, висунули ще одного гравця групи атаки. Подали багато стандартних положень — кутових, штрафних. Один гол забили, були ще передумови. Але важко розкривати насичену оборону, коли вісім осіб у штрафному обороняються».

Раніше результат цієї гри прокоментував наставник олександрійців Володимир Шаран.